THERMAGE ULTERA

.

Co je to Thermage Ultera?

Thermage Ultera představuje novou neinvazivní/nechirurgickou/ technologii, která radiofekvenční tepelnou energií podporuje tvorbu kolagenu v hlubokých vrstvách pokožky, zatímco svrchní vrstvy jsou ochlazovány. Thermage Ultera zpevňuje a vypíná pokožku. Současně spouští tělu vlastní mechanismus tvorby kolagenu zodpovědného za pevnost pokožky a za její mladiství vzhled. Technologie tak využívá přirozenou regenerativní schopnost organismu.

Jak probíhá ošetření?

Doba potřebná na jedno ošetření závisí na ošetřované oblasti pokožky, zpravidla však zabere 30 – 60 minut. Jedná se o bezbolestnou proceduru, pouze velmi citliví jedinci mohou místy pociťovat lehké štípnutí. Klient vnímá krátké chladivé dotyky prokládané krátkým pocitem tepla, které indikuje stimulaci tvorbu kolagenu. Zákrok nevyžaduje žádnou další rekonvalescenci.

Jaké výsledky lze očekávat?

Již jedno ošetření nastartuje proces celkové regenerace. V následujících dvou až třech měsících se ochablá pokožka dále zpevňuje. Klienti uvádějí, že jejich pokožka je bezprostředně po ošetření pevnější a vypnutá. Termáž vyšší teplotou stimuluje buňky k produkci kolagenu. Nová vlákna se tvoří po dobu 1 – 6 měsíců po ošetření. Pokožka je jemnější, pevnější a viditelně omlazená, zredukují se jamky a povadlá kůže. Efekt zákroku vydrží po dobu několika let, v závislosti na stavu pleti a procesu stránutí každé klienkty. Výsledkem tohoto neinvazivního liftingu je vypnutí pokožky a zlepšení její kvality díky tvorbě výrazného množství nového kolagenu. Zjemnění vrásek a mladiství vzhled přetrvává několik let. Tato procedura dosahuje během jediného zákroku takových výsledků jako plastické operace. Termáž lze použít i ke zpevnění pokožky těla nebo ke zmírnění projevů celulitidy.

Je vhodný pro všechny typy i barvy pleti a ošetření stačí podstoupit jen jednou. Efekt nastupuje ihned po ošetření a v dalších 6 měsících sílí. K tvorbě nových kolagenových vláken dochází již 4 týdny po aplikaci. Výsledky ošetření přetrvávají 2-4 roky. Po ošetření není nezbytná žádná doba rekonvalescence.

vypíná a konturuje kůži během jediné aplikace
významně snižuje výskyt vrásek a výrazně zlepšuje pružnost pokožky
redukují se jamky a povadlá kůže a projevy ztenčené stárnoucí pokožky
oddaluje případnou potřebu plastiky
nevyžaduje rekonvalescenci
je méně bolestivý, nevznikají jizvičky
Ceník:
Ošetření očního okolí

3.890,-   

Ošetření celého obličeje a podbradku

4.990,-   

Ošetření obličeje, krku a dekoltu

8.090,-   

Hana Nejedlá, Dis.

Studio Trend

IČO: 06677495

Gdaňská 336/21, Praha 8

739 333 789

info@studiohn.cz

Provozní doba:

Po-Pá 9:00-20:00

So 9:00-14:00

dle objednání