DOMÁCÍ PÉČE

.

Dopřejte své pleti tu nejlepší péči a užijte si nádherný pocit své nové pokožky.  Základem správné péče o pleť je každodenní důkladné odlíčení, očištění, hydratace a výživa.

Každý typ pleti je svým způsobem individuální, a proto základem dobrého výsledku je přistupovat k jeho ošetření také individuálně. Využijte jedinečné nabídky diagnostiky pleti zdarma, na jejímž základě vám doporučím přípravky pro domácí péči přímo na míru.

Neváhejte a objednejte si svou konzultaci ještě dnes.

Doporučuji:

TECHNOLOGIE ACTIWHITE EXPERT

Patentovaná technologie Actiwhite je nová generace rozjasňujících přípravků.

  • Reguluje tvorbu a náhodnou distribuci melaninu – eliminuje vznik a zároveň jemně zesvětluje pigmentové skvrny ve svrchní části naší pleti, dodává pokožce sjednocený a zářivý vzhled.
  • Je také vhodný na potlačení akné a dokáže se vypořádat i s jeho následky, které mohou na pleti přetrvávat v podobě pigmentových skvrn nebo tmavě červeně zabarvených jizviček.

MATRIXYL 3000

Revoluční novinka v boji proti stárnutí.

  • Jedná se inovativní aktivní látky proti stárnutí pleti získané z mořských řas z čistých vod u pobřeží Brazílie. Jsou to tzv. „Superpeptidy“, které nabízejí významný průlom v antiageing péči.
  • Přináší tolik potřebné posílení při odstraňování vrásek a vyhlazení pokožky. Pokožka se stává pružnější, hladší a zářivější, jednoduše omlazená.

Zázračný RETINOL

Retinol je nejsilnější formou vitamínu A, který hraje klíčovou roli pro celý náš organizmus.

Hana Nejedlá, Dis.

Studio Trend

IČO: 06677495

Gdaňská 336/21, Praha 8

739 333 789

info@studiohn.cz

Provozní doba:

Po-Pá 9:00-20:00

So 9:00-14:00

dle objednání